СФНУ
19
Років досвіду
13
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
41730
Останній візит на сайт
вчора
Агентство недвижимости "UKR-POWER" занимается реализацией объектов недвижимости (квартиры, дома, земельные участки, коммерческая недвижимость)в Киеве и Киевской области. Наши специалисты успешно работают на рынке риэлторских услуг Украины более 15 лет.

Продаж будинків (3)

  • 750 000 €
    1 471 €/м²

    Ярослава Мудрого вул.

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    510 / 302 / 20 м²
    3 поверхи
    15 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    Пропонуємо вашій увазі розкішний будинок у престижному с. Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н. Будинок з усіма зручностями для комфортного життя знаходиться всього в 15 хв. від станції метро "Теремки". Цей просторий будинок 750 квадратних метрів має 7 спалень та 6 санвузлів, що ідеально підійде для великої сім'ї або для тих, хто любить гостинно приймати гостей. Будинок збудований за сучасною енергозберігаючою технологією, завдяки чому витрати на опалення у 5 разів меньші , ніж у звичайному будинку. Основний будинок складається з: Цоколю: спортивний зал, сауна, пральна кімната, комора, котельня, приміщення під гаражом 1 - поверх: кухня, столова, вітальня, гостьова спальня, гардероб...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 120 000 $
    2 667 $/м²

    Набережна

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ КМ Золоче Клуб
    45 / 20 / 10 м²
    1 поверх
    1 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Без комісії! До Вашої уваги пропоную в продаж будинок на воді. Будинки на воді - це не просто споруда, а уособлення особливого стилю життя. Власний житловий плавучий будинкок дарує можливість бути ближче до природи, кожен день насолоджуватися видом на воду. Може служити як повноцінний дачний дім або житло для постійного проживання. Основні переваги рухомого житла на воді включають: Переміщення: можливість навігації по річках, озерах, водосховищах та морях всередині країни. Незалежність від земельної ділянки: здатність стояти на воді з необмеженим строком у водних акваторіях, де відсутні місцеві обмеження. Швартування у яхт-клубах: можливість пристиковувати в яхт-клубах з оплатою за кор...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 52 000 $
    452 $/м²

    СТ Рута, 3

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    115 / 38 / 12 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    2013 рік побудови
    сьогодні
    Продаю дачу 115 кв.м в селі Власівка Київської області (дачний кооператив, є все для комфортного проживання). Ділянка 6 соток . Побудований будинок в 2013 році. Теплий двоповерховий будинок з цегли з зовнішнім утепленням. Перший поверх 2 кімнати, кухня, санвузол. Кухня з обладнанням (холодильник, електрична плита індукційна , духова шафа). Пральна машина. Опалення електричні конвектори , кондиціонер CH ( до -5), масляний обігрівач UFO. Гаряча вода з бойлера. На другому поверсі 1 кімната. Скважина 57 метрів , насосна станція, септик з переливом. Є лічильник світла. Інтернет. Ділянка 6 соток, 10 теплих грядок, облаштовано полив, більше 20 плодових дерев гарних сортів. Кущі малини, смородини,...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.